Tüm köşe yazıları artık tek adreste! Günlük Köşe Yazıları → www.GunlukKoseYazilari.com
40+ Gazete, 1600+ Yazar -> Tek Site "Gazetelerin kendi websiteleri varken, neden böyle bir site kurulmuştur?Zaten Yılmaz Özdil Sözcü' de, Abdulkadir Selvi Hürriyet' te yazıyor ve ben bunu biliyorum. Direkt olarak o sitelere girip okurum yazıları" diye düşünüyor olabilirsiniz. Ancak bu yazıların sosyal medyada ne kadar rağbet gördüğünü bilemezsiniz. O köşe yazısının Türkiye çapında sıralamasını yani sosyal popülaritesini görmeniz için sizlere böyle bir site hazırladık.
Günlük Köşe Yazıları, ulusal gazetelerin köşe yazarlarının günlük yazılarını ziyaretçilerine tek bir çatı altında sunmak için kurulmuştur. Site içeriği sade bir tasarımla ziyaretçiyi yormayacak şekilde sunulmaktadır.
Sitenin giriş sayfasındaki yazar sıralaması, yazarların gazete sayfalarının sosyal medyadaki paylaşım sayısına (Facebook ve Twitter paylaşımlarının toplamına) göre tamamen otomatik olarak belirlenmektedir. Bu noktada herhangi bir manipülasyon asla yapılmamaktadır.
Sitenin amacı, tüm yazarların yazılarını kısa metinler halinde görmek, ilgi çeken yazıların detay sayfalarında da ziyaretçileri yazının ana kaynağı olan gazetenin orjinal sayfasına yönlendirmektedir. Yazılar hakkındaki tüm kontrol yazıyı yazan yazar ve bağlı olduğu gazeteye ait olup Günlük Köşe Yazıları' nın yazılara müdahalesi söz konusu değildir. Ziyaretçilerine okuma kolaylığı sağlarken aynı zamanda da tam metin için yazarın yazdığı gazetenin Internet sayfasına yönlendirerek katkı sağlamaktadır. Günlük Köşe Yazıları sitesi, yazarların emeklerine ve telif haklarına saygı konusunda kesinlikle hassasiyet göstermektedir.
Günlük olarak takip ettiğiniz ve sitede bulunmayan bir yazar veya gazete olursa lütfen iletişim formunu kullanarak bizimle iletişime geçiniz. Gerekli teknik hazırlıklar yapılıp yazarın yazıları siteye eklenecektir. Not: Taleplerinizde, yazarın veya gazetenin ulusal medyada yer alması ve geniş kitlelere hitap etmesi ana kriterdir. Yerel/bölgesel veya sadece internet ortamında yazılarını paylaşan yazarlara maalesef ki yer veremiyoruz.